Бензиновий снігоприбирач Patriot — найкращий вибір!

Бензиновий снігоприбирач став найпопулярнішою технікою для прибирання снігу на різних ділянках: біля невеликих дач і на величезних промислових територіях. Як вибрати снігоочисну техніку? На що звернути увагу? Ці питання ми розглянемо в цій статті.

Зупинимося на снігоочисній техніці Patriot, яка отримала безліч позитивних відгуків від покупців.

Чому варто купити снігоприбирач Patriot?

Модельний ряд бензинових снігоприбирачів Patriot досить широкий. Устаткування має багато переваг, які задовольняють вимоги навіть найвибагливіших покупців. Машини Patriot вирізняють:

Велика потужність. Бензинові снігоприбирачі оснащені чотиритактним двигуном потужністю від 6,5 до 14 кінських сил. Вони мають від 4 до 6 швидкостей пересування вперед і 2 швидкості назад.

Виготовлення. Основні деталі і вузли машини виконані з міцних матеріалів - бронзи, сталі, що в декілька разів підвищують робочий ресурс машини. За допомогою снігоприбиральної техніки можна прибрати як невеликі замети, так і великі снігові кучугури. Потужні сніоприбирачі очищають пішохідну доріжку за один прохід. Розгортаються практично на місці.

• Снігоприбиральник Patriot обладнаний спеціальними зимовими шинами з агресивними протекторами, які забезпечують максимальне зчеплення з поверхнею, самоочищуються і виключають пробуксовку. Пристрій для викидання снігу розташований в зручному для оператора місці.
 
При виборі снігоприбирача потрібно вирішити, обладнання якого типу вибрати: з бензиновим чи електричним двигуном.

Вибір електричної машини обгрунтовується на одному факторі: невеликій площі для прибирання снігу. Снігоприбиральник Рatriot з електродвигуном легко впорається зі щойно випавшим снігом. Розмір площі збирання залежить тільки від довжини шнура.

Електричний снігоприбирач легкий, підключається до мережі 220 В. Має ширину захвату 25 см, що зручно для очищення стежок. Для дачі - це найоптимальніше обладнання.

Снігоочисна машина з бензиновим двигуном зручніша в плані відсутності розеток і шнурів. Споживає бензин і масло. Всі моделі мають кілька швидкостей пересування вперед і назад, причому швидкість змінюється плавно, надаючи можливість підлаштуватися під кроки оператора.

Малопотужні бензинові снігоочисники Patriot справляються з 50-ти сантиметровим шаром снігу, потужніші моделі відгортають навіть метрові поклади снігу. Ширина захвату сніжного покриву в два рази більша, ніж у електричних, що особливо важливо при прибиранні снігу на великих площах.

Багато снігоприбирачів Patriot оснащені фарою, що дозволяє працювати в темний час доби. При короткому світловому дні це є однією з переваг техніки. До недоліків снігоприбиральної машини з бензиновим двигуном можна віднести велику вагу - від 30 до 150 кг.

Якщо ви шукаєте бензиновий снігоприбирач, зверніть увагу на обладнання, яке представлене в інтернет-магазині «INSTRADE». Подивитися на запропоновані моделі снігоприбиральної техніки можна тут.