Яку бензопилу вибрати? Поради спеціалістів

Напевно багато чоловіків зітхнули з полегшенням, коли дізналися, що створили таку штуку, як бензопила. З нею легше заготовляти дрова, обрізати гілля в саду та й розпочинати будівництво не так лячно. Широкий асортимент якісних бензопил Husqvarna пропонує компанія Instrade. Тому якщо Ви вирішили придбати бензопилу для особистих домашніх потреб, то ця стаття допоможе Вам визначитися.

За сферою використання бензопили діляться на три види:
- бензопили аматорського виду;
- напівпрофесійні бензопили;
- бензопили професійного рівня.

А тепер детальніше.
Бензопили аматорського виду не розраховані працювати великий проміжок часу. Зазвичай із ними варто працювати до 45 хвилин в день. Потужність у таких пил не буде перевищувати 2 кВт. Такої бензопилки повністю вистачить для робіт на дачі або біля приватного будинку. Якщо господар виконуватиме нею незначні роботи, то такий вид бензопил просто ідеальний. Вони легші від усіх інших видів, не надто навантажують руки та й шуму від них найменше.

Напівпрофесійні бензопили підійдуть для чоловіка, який посадив дерево, готується виховувати сина та починає будувати дім. При будівництві така бензопила буде гарною помічницею. Її потужність не перевищуватиме 3 кВт і вона може працювати до 10 годин в день. Вагу має більшу від попереднього виду бензопил - 5-6 кг, проте справжні чоловіки зможуть із нею вправно працювати. Після будівництва така помічниця згодиться і для робіт у саду, і заготівля дров буде легшою.

Бензопили професійного рівня - це найпотужніші пили. Їх не надто часто використовують для домашніх потреб. Адже вони мають незручні габарити та вагу, яка значно перевищує 6 кг. Потужність таких бензопил може сягати 6 кВт. Варто сказати, що навіть впоратися з такими бензопилами, в яких дуже високий рівень вібрації, без спеціальних навичок буде тяжко. Зазвичай професійні бензопили використовують лісозаготівельні організації. Адже вони можуть працювати аж 2 тисячі годин (повний термін).

При покупці бензопил запитуйте у продавців про захист від зворотного удару. Щоб під час роботи бензопила не відскочила в бік до людини, наявність спеціального гальма чи додаткового щитка обов'язкова!

Якщо улюблена дружина вирішила Вам допомогти, радимо давати їй до рук тільки бензопили аматорського типу. Вони не надто потужні, неважкі, мають слабкий рівень вібрації та зможуть втриматися в тендітних жіночих руках і нічого не пошкодити.

Що ж, ми дали Вам якісні поради, якими потрібно керуватися при покупці бензопил. А самі бензопили, такі як пила Husqvarna, будь-якої потужності та за будь-якою ціною Ви можете купити в каталозі компанії Instrade.

Бажаємо вдалих покупок!